Hotel Lafayette, Alšova 178/8, 77900 Olomouc | hotel olomouc hotel olomouc en

Služby a restaurace

Restaurace, salónky a další poskytované služby

Restaurace a salónky

Restaurace

Pohodlí a klidný pobyt zajišťuje mimo jiné klimatizovaná restaurace, která je ozvučena příjemnou hudbou. Jídelní lístek je plný tradiční české, ale i zahraniční kuchyně. Kompletní jídelní a nápojový lístek naleznete rovněž na těchto webových stránkách. Kapacita restaurace je 20 míst.

Soubory ke stažení:

Jídelní lístek hotelové restaurace [PDF]

Nápojový lístek hotelové restaurace [PDF]

Seznam potravinových alergenů [PDF]

Salónky a prostory pro prezentaci

Pracovní jednání, svatby, výběrové řízení, školení, rodinné oslavy, pracovní snídaně, obědy a večeře. Na tyto akce jsou přesně určeny naše salonky. Generál Lafayette – kapacita 10 osob a generál Washington – kapacita 25 osob. Fotogalerie Vám napoví víc. Zajišťujeme rovněž technické vybavení potřebné ke školení: flipchart, dataprojektor, televize, plátno.

 

Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Další poskytované služby

Bezpečnost

Bezpečnost hostů je našim prvořadým úkolem. Recepce, kukátka a bezpečnostní řetízky na vstupních dveřích pokojů přispívají ke klidnému a bezstarostnému pobytu všech hostů.

Péče o automobil

Kapacita hotelového parkoviště je 20 parkovacích míst. Celé parkoviště je hlídané kamerovým systémem.Po 22.00 hodině se hotelové parkoviště uzavře a přístup mají pouze hoteloví hosté. Možnost garážování automobilů.

Internet zdarma

V celém hotelu je možnost připojení k bezdrátovému internetu pomocí wi-fi připojení zdarma. Připojení k interneru je zahrnuto v ceně ubytování a není časově nijak omezeno.

Hotelová zahrada

Součástí hotelového areálu je určitě zajímavá zahrada, která slouží ke klidnému posezení a nerušenému odpočinku.

Další služby

– Pro zahraničního hosty zajistíme průvodce městem
– Zajistíme odvoz na letiště i z letiště
– Žehlící prkno s žehličkou možno zapůjčit v recepci
– Donáška večeře na pokoj
– Pro sportovce půjčujeme horská kola
– Čištění obuvi